Deltaco Lc-Lc Sm Os2 1 M -Fiberkabel

Deltaco Lc-Lc Sm Os2 1 M -Fiberkabel

368,00 kr (inkl. frakt)
Single-mode fiberkabel med LC duplex-anslutningar. Fiberstorlek 9/125 µm, typ OS2.1 x DELTACO LC-LC SM OS2 1 m -fiberkabel
Se mer information
1 resultat

Prishistoria

Lägsta pris på posten (2024-04-11) : 329,00 kr | Lägsta pris idag : 329,00 kr

Produktbeskrivning

Single-mode fiberkabel med LC duplex-anslutningar. Fiberstorlek 9/125 µm, typ OS2.1 x DELTACO LC-LC SM OS2 1 m -fiberkabel

Produktspecifikationer

Produktnamn
Deltaco Lc-Lc Sm Os2 1 M -Fiberkabel
Varumärke
Deltaco
Hostname: dc1-fe-kelkoo9-02 Version: 2.2.113