Good Connections Patchkabel LWL Duplex OM4 (multimode, 50/125) LC/ST, 2 m, ®

236,82 kr (inkl. frakt)
Fiberkvalitet: OM4 Kärna/fiber: 50/125 mikrometer multimode Halogenfri och flamsäker Anslutningar: LC Duplex-kontakt till ST Duplex kontakt avtagbar duplex klämma OM4-fiber för 1 10 40 och 100 gigabit/s Ethernet Kvalitet: Varje kabel levereras med ett eget mät-/testprotokoll Färg: Lila Längd: 2 m
Se mer information

Produktbeskrivning

Fiberkvalitet: OM4 Kärna/fiber: 50/125 mikrometer multimode Halogenfri och flamsäker Anslutningar: LC Duplex-kontakt till ST Duplex kontakt avtagbar duplex klämma OM4-fiber för 1 10 40 och 100 gigabit/s Ethernet Kvalitet: Varje kabel levereras med ett eget mät-/testprotokoll Färg: Lila Längd: 2 m

Produktspecifikationer

Produktnamn
Good Connections Patchkabel LWL Duplex OM4 (multimode, 50/125) LC/ST, 2 m, ®
Varumärke
Good Connections
Hostname: dc1-fe-kelkoo9-03 Version: 2.2.105