
Erbjudanden uppdateras den: 2026-07-28. Från våra annonsörer ★ Betygen genereras från flera källor, inklusive data som tillhandahålls av handlaren och offentligt tillgänglig information.
Legamaster Unite Plus whiteboard - 1997x997 mm Keramisk magnetisk erbjuder en hållbar och professionell lösning för mötesrum och undervisningsmiljöer, försedd med FSC Mix-certifiering och 2 års garanti.
Denna fasta whiteboard har ett arbetsområde på 1997 x 997 mm och en diagonal på 2,24 m (88"), med bildförhållandet 16:10 och horisontell orientering som ger generöst utrymme för skrivande och presentationer.
Ytan är i keramiskt material med en reptålig anti-scratch-beläggning som säkerställer lång livslängd och enkel rengöring. Whiteboarden är magnetisk, vilket gör det enkelt att fästa anteckningar och visuella hjälpmedel direkt på ytan.
Ram och pennhylla är tillverkade i aluminium, och pennhyllan medföljer i förpackningen. Produktens mått är 2000 mm i bredd, 1000 mm i höjd och 12,6 mm i djup, med en vikt på 9,09 kg (paketvikt 11,2 kg).
Legamaster Unite Plus passar utmärkt i konferensrum, klassrum och kreativa arbetsplatser där hållbarhet och professionellt utseende är viktigt. Den fasta installationen ger stabilitet vid daglig användning.
Produkten är tillverkad i Polen och uppfyller hållbarhetskrav genom FSC-certifiering. Den omfattas även av UNSPSC-kod 44111908 och tullkod 96100000.
Sammanfattning av nyckelfunktioner: keramisk, reptålig och magnetisk yta, aluminiumram och medföljande pennhylla samt 2 års garanti.
Vi samlar produkter, priser och butiker på ett ställe för att hjälpa dig att hitta det du behöver, jämföra erbjudanden och spara pengar.
På grund av tekniska begränsningar kan Kelkoo inte garantera fullständig noggrannhet eller fullständighet av information från butikerna. I händelse av skillnader mellan informationen på Kelkoo-webbplatsen och på butikens webbplats, har den senare företräde. Priserna som visas inkluderar alla avgifter. - Learn more