
Erbjudanden uppdateras den: 2026-06-10. Från våra annonsörer ★ Betygen genereras från flera källor, inklusive data som tillhandahålls av handlaren och offentligt tillgänglig information.
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner (210ml) är en renande toner som kombinerar lugnande centella asiatica-extrakt med te-baserade ingredienser för att återställa hudens balans.
Tonern är utformad för kvinnor och passar normal, torr och blandad hud, vilket gör den mångsidig i olika hudvårdsrutiner. Formulan är doftfri, vilket gör den lämplig för dem som är känsliga för parfymer.
Produkten appliceras i ansiktet och på dekolletaget där den verkar lugnande och återfuktande för att minska irritation och ge ökad komfort efter rengöring. Kombinationen av centella och teingredienser bidrar till en friskare hudkänsla.
De främsta vårdande effekterna är lugnande och återfuktande, och vid regelbunden användning blir hudens struktur jämnare och mer behaglig. Att den är fri från dofter minskar risken för allergiska reaktioner och irritation.
Användning: efter rengöring, applicera tonern på en bomullspad eller i handflatan och smek in över ansikte och dekolletage. Använd morgon och kväll och kombinera gärna med en återfuktande kräm för bästa resultat.
Tonern passar särskilt bra för kvinnor med känslig hud som vill minska rodnad, samt för dem med blandhud som önskar balansera torra och oljiga områden. Det är en enkel och effektiv produkt att lägga till i en daglig hudvårdsrutin.
På grund av tekniska begränsningar kan Kelkoo inte garantera fullständig noggrannhet eller fullständighet av information från butikerna. I händelse av skillnader mellan informationen på Kelkoo-webbplatsen och på butikens webbplats, har den senare företräde. Priserna som visas inkluderar alla avgifter. - Learn more